MÖBLER / Skåp & hyllor / Sideboard 12354217
nr 1235 4217
Sideboard
Rokokostil. Längd: 170. Djup: 54 cm, höjd: 86 cm, nyckel
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 18 februari 2019
kl 19:41:54
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr